My

Poznajmy się

Twoja sprawa naszym priorytetem

Kancelarię Prawa Upadłościowego tworzy zespół prawników wyspecjalizowanych w prawie upadłościowym. Nasz zespół posiada szeroką wiedzę i przygotowanie merytoryczne do rozpoznania każdej sprawy z zakresu postępowania upadłościowego. Prowadzimy kompleksowe usługi prawne zarówno dla osób fizycznych (upadłość konsumencka), które rozważają czy też zdecydowane są na ogłoszenie upadłości konsumenckiej, a także dla przedsiębiorstw (upadłość firm). Przygotowujemy wnioski o ogłoszenie upadłości, reprezentujemy naszych klientów przed sądem, bierzemy także udział w negocjacjach, mediacjach, czy postępowaniach ugodowych.

Opisz swoją sprawę

Opinie od naszych klientów

Prezentujemy Państwu opinie, które zdobyliśmy od naszych zadowolonych Mocodawców.

Serdecznie dziękuję prawnikom z Kancelarii Prawa Upadłościowego za profesjonalne i szybkie zajęcie się moją sprawą. Wniosek o upadłość został sporządzony w ciągu tygodnia, dzięki czemu moja upadłość skróciła się o kilka miesięcy. Polecam tę Kancelarię za jej zaangażowanie i pełen profesjonalizm!

- Andrzej M. (Warszawa)

Moja sytuacja była nad wyraz trudna. Żadna z kancelarii, z którymi wcześniej kontaktowałam się, nie chciała podjąć się poprowadzenia mojej sprawy. Kancelaria Prawa Upadłościowego zajęła się tematem rzetelnie i z zaangażowaniem. Na każdym etapie postępowania mogłam liczyć na pomoc i wyjaśnienia ze strony Prawników kancelarii. Raz jeszcze Państwu dziękuję i z serca polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy w kwestii ogłoszenia upadłości.

- Monika D. (Warszawa)

Dzięki pomocy mecenasa stanąłem na nogi i mogłem zacząć życie od nowa. Dziękuję, a jednocześnie polecam!

Marek S. (Piaseczno)

Współpracujmy razem

Porozmawiajmy - Zadzwoń